.

.

ALXCD Слушалка Слушалки Клипови, 360 степени Ротирате Слушалка Планината Кабел Облека Клип, 5 Компјутери Бела Клипови за Повеќето Чудовиште, Sony, Зајнхајзер и Plantronics Слу?

ALXCD Слушалка Слушалки Клипови, 360 степени Ротирате Слушалка Планината Кабел Облека Клип, 5 Компјутери Бела

DEN 119.76

Износ
Во продавницата.

Прикачите вашата слушалка кабел за тоа и клип лабава кабел на вашиот јака.Облека клипови прикачите на жици и помага во спречување на кабелот се движат наоколу.Погоден со мобилен телефон слушалки, слушалка, MP3, i Pod, Apple слушалки.Лесен и мали дизајн.Пакет : 5 Компјутери Бела Клипови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите