.

.

AGPTEK 10 Selfie Прстен Светлина со 54Tripod Стојат & 2 Телефон Носители, Dimmable LED Камера Прстен Светлина Поддржува 3 Режими, 10 Светлината & Bluetooth Далечински управувач за Live Stream, Ви

AGPTEK 10 Selfie Прстен Светлина со 54Tripod Стојат & 2 Телефон Носители, Dimmable LED Камера Прстен Светлина

DEN 815.76

Износ
Во продавницата.

[Професионални Selfie Светло Сет] Пакет се вклучени : 1*10" 360°Selfie Прстен Светлина, 1*Во-линија Контрола, 1*Tripod Главата Топката,1*Tripod Стојат, 2*Телефон Носители, 1*Gooswneck Клип, 1*Телефон Клип, 1*Bluetooth Далечински Shutter, повеќе погодно за видео снимање, во живо стриминг, selfie фотографии, снимање, за снимање на видео клип, онлајн туториал, темни предели vlogging. [Dimmable Selfie Прстен Светлина] Вклучувајќи 3 боја на осветлување начини : Кул Бело(4500 K), Топло Бела(3000 K), и Топла Жолта(7000 K).Секој Прстен Светлина режим има 10 светлината нивоа достапни за пошироката затемнување опсег, 30 опции во вкупно, со излез на отворот ефект на очите и да ги минимизира сенки.Можете лесно може да го прилагодите телефонот на носителот да се најде еден агол ќе желба (хоризонтални, вертикални, високо-агол, ниско-агол и повеќе). [Надгради Tripod Стојат] Направен од висок квалитет на алуминиум, на tripod стојат може да биде продолжен од 16.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.8" 54", па нашите прстен светлина, може да се прилагоди на било која должина помеѓу да ги задоволат вашите потреби. [USB Напојува & Безжичен Далечински] Опремени со 70.И на безжичниот далечински управувач е погодно за вас за да правите фотографии или selfie со вашите пријатели или семејството.6 инчи ширина.Нашите selfie светлина може да се одржи камера помалку од 2 кг. [2 Универзален Телефон Носители] 2 Rotatable телефон носителите на компатибилен со повеќето i OS и Андроид мобилни телефони кои опсег во 3.8 m) USB напојување со кабел, широко се компатибилни со лаптоп, моќ банка, USB полнач, итн.Донесување двојно поддржува на tripod база за зголемување на стабилноста, па тоа нема да го нарушат лесно.Моќ извира покриени од еден ден.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите