.

.

Timex Ironman Midsize 30lp blu

Timex Ironman Midsize 30lp blu

DEN 2325.60

Износ
Во продавницата.

Ironman Триатлон 30 Круг На Средината На Големината - Црна/Сребрена.Иконскиот Ironman 30-Круг обезбедува неопходни функции за спортисти во секое ниво.Класичен стил е вкоренет длабоко во Ironman традиција, но ажурирана со нови функции и дизајн карактеристики и материјали.Боја ажурирања се задржи суштинските 30-Круг фаворит оваа година и понатаму.INDIGLO Ноќно Светло со НОЌНИОТ РЕЖИМ. 100-Час Хронограф со Скут и Подели Пати. 30-Круг Меморија Се Потсетиме.IM 30 КРУГ.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите