.

.

Unihom 1 lb најголемиот Дел на Груб Јасно Кварцен Кристал за Гимнастика, Cabbing, Полирање, Декорација, Завиткување, Лекување Кристали - Large 1 Природни Суровини и Камења 1 Фун?

Unihom 1 lb најголемиот Дел на Груб Јасно Кварцен Кристал за Гимнастика, Cabbing, Полирање, Декорација, Завиткување,

DEN 237.84

Износ
Во продавницата.

Количина : 1lb (Јасно Кварц).Големина : опсег од 1" до 2 ", просек : 1.25".Јасно Кварц камења во нашите слики беа направени со камења се навлажни која ви помага да го покаже материјали вистински бои, потенцијал и јасност.Секоја Јасно Кварцен камен е нерегуларни, неполиран и груб и количините на каменот зависи од големината и тежината на секој камен.Овие Јасно Кварц груба суровини камења може да се користи во енергија, гимнастика, украс, накит одлуки.чакра балансирање, реики, или други метафизички практики и повеќе.Совршен подарок за почетници или се соберат кристали.Јасно Кварц : Секој необработен камен е уникатен и 100% природни. 1 фунта груба Јасно Кварц која во повеќето случаи е околу 6-10 парчиња, но точното количество зависи од големината и тежината на секој камен.Совршен за Гимнастика, накит одлуки, Cabbing, Фонтана Карпи, Декорација,Полирање, Жица за Завиткување, Wicca & Реики Кристал Исцелување и другите од вашата фантазија.Како што е груба природни суровини и камења кои се отсечени од големи камења, а можеби и се покријат со тенок слој на прашина на површинските и ние препорачуваме плакнење исклучите камења откако сте го добиле.Камења во нашите слики беа направени со камења се навлажни која ви помага да го покаже материјали вистински бои, потенцијал и јасност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите