.

.

Sonix Бодлив Круша Случај за iPhone XR [Воена Капка Тест Заверена] Заштитна Јасно Кактус Случај Серија за Apple iPhone XR

Sonix Бодлив Круша Случај за iPhone XR [Воена Капка Тест Заверена] Заштитна Јасно Кактус Случај Серија за Apple

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Прецизност направена за да се совршено да се вклопи во вашиот i Phone XR.Капка Тест Уверение (UL) – 360 форма фактор обезбедува заштита околу сите страни на телефонот (6.6 нозе Воена Капка Тест за Сертификација).Тенок и лесен, со кренати шок абсорбента гума страни, beveled камера дупка дизајн за леќа заштита, анти-нула УВ слој, и лесно-притиснете заштитени копчиња за рационализација на употребливост.Компатибилен со безжично полнење!.ВКЛУЧУВА SONIX ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.Транспарентна поликарбонат отпорен на гребење назад покажува исклучите вашиот телефон додека влијание-отпорни браник го заштитува вашиот телефон од секојдневниот несреќи.Воена Капка Тест Уверение (UL).Овој случај е тенок и лесен, без да се жртвува за заштита.Јасно назад, тешко надворешната школка, шок абсорбента гума страни и анти-нула слој.Направен за оние кои сакаат модерни технологии додатоци, без да се загрози заштита или квалитет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите