.

.

МОДУС Ултразвучно Куче Лае на Одвраќање, Ноктите Мелница за Кучиња Тивка

МОДУС Ултразвучно Куче Лае на Одвраќање, Ноктите Мелница за Кучиња Тивка

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

4 Фт, Батерија Вклучени, ПРЕДВОДЕНА Покажува Внатрешна и Надворешна.Побрзо и Полесно Мелење : кучето помине мелница доаѓа со 2 моќен брзини settings (6000/7000rpm), Тоа е доволно моќни за да го намали вашето домашно милениче ноктите, работи ефикасно за потребите на брзо мелење, кој го направи миленичиња нокти клипинг повеќе полесно.Како ние ги користиме ултразвучно технологија, се работи ефективно на сите големини на кучиња.МОДУС ултразвучно кората контрола емитира ултразвучно звук во 25 KHZ, па звукот не влијае врз луѓето, но може да го дофати кучиња' внимание.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите