.

.

Колумбија Спортски Приливите Tee II Долг Ракав Кошула

Колумбија Спортски Приливите Tee II Долг Ракав Кошула

DEN 840.00

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Omni-Сенка UPF 50 Заштита од Сонце.Omni-Фитил Напредни Испарување.Брз Сува Ткаенина.UPF 50 сонце заштитни, влага wicking технички врвот совршен за било отворено авантура.Omni-Фитил влага управување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите