.

.

JUSTXIANG EAX66773401 EAY64230401 Моќ Картичка Напојување Одбор Компатибилен со LG 49 55UH6500-БЛАГАЈНИЧКИ Професионални ТВ Додатоци Моќ Одбор Коло (Боја : Одбор)

JUSTXIANG EAX66773401 EAY64230401 Моќ Картичка Напојување Одбор Компатибилен со LG 49 55UH6500-БЛАГАЈНИЧКИ

DEN 1144.80

Износ
Во продавницата.

Направени од високо-квалитетни материјали, издржливи.Лесно да се инсталира.долготрајни.Нашите производи имаат добар изглед и функција.Ве молиме потврдете одборот модел и машина модел пред ставање на ред.Пред купување на стоки, ве молиме имајте во предвид : 1. Ве молиме потврдете одборот модел и машина модел.3. Нашите производи имаат добар изглед и функции.Можете да нарачате со 100% гаранција.Јас гарантирам дека сите мои производите се ефикасни! ! !4. Без оглед на ТВ тип, додека моделот и големината на Т-един одбор се точни, може да се компатибилни.5. за да не се подигне спорови, бидејќи производот е премногу стар.Имаме детални инструкции.Ако не може да го прифати тоа, ве молиме за да не се одржи цел да се избегнат непотребни спорови.Ви благодариме!6. Некои производи се нови и оригинални.Ако има нови акции во берза, ние ќе ги испратите сите нови производи, ако на нови акции се распродадени, ние ќе ви ја испратиме старата производи.Тие работат на иста!без разлика!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите