.

.

ValuePack (2 Count): Дигитална Замена за Камера и видео камера Батеријата за Nikon EN-EL1, ENEL1, Coolpix - Вклучува Леќа Торбичка

ValuePack (2 Count): Дигитална Замена за Камера и видео камера Батеријата за Nikon EN-EL1, ENEL1, Coolpix -

DEN 257.76

Износ
Во продавницата.

Вклучува ДВА Компатибилни Литиум Јонска Дигитални Батерии Без Меморија Ефект и ЕДЕН Leatherette Камерата/Леќа Додатоци Торбичка 15 X 24 Сантиметри. 18 Месеци Производителот Гаранција, Конструиран и Произведени Според Европскиот Стандард ИСО 9001. Гарантира Супериорен Квалитет ги Исполнува или го Надминува Високите Цени ОЕМ Производи. 800 m Ah, 7.4 Volts, CE Одобрено, ROHS Согласност.Заштитна Мало Пакување, Секој Производ е опкружено со внатрешен пластична кеса и надворешниот кутија за пакување.Ексклузивна Понуда на Високи Перформанси, Долготраен и Издржлив Одделение Мобилен Батеријата.Нашата држава на уметноста Nikon EN-EL1 компатибилен батеријата е дизајниран и произведен под строга Европската ISO 9001 стандардите.Тоа ги задоволува и надминува високите цени ОЕМ производи, што ќе ви овозможи да моќ вашата камера/видео камера со супериорен квалитет на батеријата за дел од цената!Ова Вклучува ДВЕ Компатибилен Дигитален Батерии и Еден Leatherette Камерата / Леќа Додатоци Торбичка.Compatibilities : Камера модели : Nikon Coolpix 4300, 4500, 4800, 5000, 5400, 5700, 775, 8700, 880, 885, 995, Nikon E880, Коника Minolta ГД-5 W, DIMAGE A200, Батерија модели : Minolta NP-800 е исто така компатибилна и може да имаат различен капацитет, кои ќе влијаат на големината на батеријата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите