.

.

uxcell 1.8 mm Имајќи Топки 304 од не ' Рѓосувачки Челик G100 Прецизност Топки 100pcs

uxcell 1.8 mm Имајќи Топки 304 од не ' Рѓосувачки Челик G100 Прецизност Топки 100pcs

DEN 228.00

Износ
Во продавницата.

1.8 mm во дијаметар; Пакетот вклучува 100 парче топката.Прецизност одделение G100 топки.Направени од 304 tainless челик со добра отпорност на корозија.мазна површина прецизност топки.Добра отпорност на корозија е важно, но цврстина не е.Напомена : ве Молиме потврдете го на Топка со Дијаметар што се нарачување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите