.

.

Sucnakp за Мото G Моќ Случај Шок Апсорпција Анти Нула Тешки Трајни Капка Заштита Мобилен Телефон Капакот за полнење за Motorola G Енергија(Нов Сина)

Sucnakp за Мото G Моќ Случај Шок Апсорпција Анти Нула Тешки Трајни Капка Заштита Мобилен Телефон Капакот за

DEN 215.52

Износ
Во продавницата.

Само Наменета за полнење за Motorola Мото G Моќ,а НЕ ЗА"Moto G Перо".Тешки Заштита,Shockproof TPU да Заштитник ќе телефон од пад,шок,влијанија и испакнатините.Добро направени, слободен копчето,лесна инсталација.Се подигне на раб.Точни исечок.сите дупки и исечок за звучници, џек за слушалки, се место на.Sucnakp база на квалитет и услуга, гаранција на клиентите benifit,било Незадоволни со нашиот производ и услуга во рок од 3 години, ве молиме контактирајте со нас .ние ќе ви даде целосна наплата во рок од 24 часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите