.

.

2018 Bowman Заврши 100 картичка set - Вклучувајќи Shohei Ohtani РК, Ози Albies РК, Ryhs Hoskins РК, Мајк Пастрмка, Крис Bryant, Мигел Andujar РК, Франциско Mejia РК, Виктор Robles РК, и многу повеќе.

2018 Bowman Заврши 100 картичка set - Вклучувајќи Shohei Ohtani РК, Ози Albies РК, Ryhs Hoskins РК, Мајк Пастрмка,

DEN 1656.00

Износ
Во продавницата.

Комплетен Сет на База 2018 Bowman .Ова е за сите на ветеран/star картички надвор од собата од 1-100. Тоа ги вклучува повеќето врвот дебитанти во бејзбол оваа сезона.Еден од многуте Тим и целосни сетови на располагање ве молиме проверете го мојот други придонеси.Картички се испраќаат во картонска кутија и пластични шарки случај за сигурно и безбедно чување на картички.Сите врвни ѕвезди и топла нови дебитанти на MLB. 2018 Bowman Заврши 100 картичка set - Вклучувајќи Shohei Ohtani РК, Ози Albies РК, Ryhs Hoskins РК, Мајк Пастрмка, Крис Bryant, Мигел Andujar РК, Франциско Mejia РК, Виктор Robles РК, и многу повеќе.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите