.

.

SUONUO 24pcs Carabiner Клип Мали Алуминиум D Форма Caribeaners Тока 1.9 Инчен Пролет Snap Куки за Keychain,Кампување Додатоци,Пешачење,на Отворено,Сребро.

SUONUO 24pcs Carabiner Клип Мали Алуминиум D Форма Caribeaners Тока 1.9 Инчен Пролет Snap Куки за Keychain,Кампување

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

1.6. Предвремени затворање.Лесен, но силно, авиони алуминиумски материјал.Должина : 1.89"(4.8 cm); Width : 0.9"(2.3 см); Дијаметар : 0.16"(0.4 cm).Секоја Кука Тежина : 3.3 g.Совршен за различни спортски активности и секојдневна употреба.Како што кампување, планинарење, backpacking, пешачење, возење велосипед, риболов, лов и патување итн.На токи функција на подобрување на пролетта-натоварени клип може да биде брзо и безбедно прицврстени за широк спектар на одредување на поени.Не за качување или тешки работи.Пакетот вклучува : 24pcs мали carabiners Компактни, лесни, издржлив,лесен за употреба Голема за внатрешна отворено апликации,виси светла,кампување шатор материјали,ранец прикачите keychain клипови итн се Отвора и затвора глатко како пролетта натоварени портата, го прави лесно да се закачите на важни елементи за тоа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите