.

.

Се КРИЕШЕ-Магацин HID Xenon Замена Светилки - H11 8000K - Медиум Сина (1 Пар)

Се КРИЕШЕ-Магацин HID Xenon Замена Светилки - H11 8000K - Медиум Сина (1 Пар)

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Ве молиме прочитајте ги fitment белешки на врвот од страницата за да се провери дали одбраните сијалица големина е за слаб Зрак, Голема Греда, или Foglight.Кварц Стаклена Цевка - Обезбедува јасна светлина блокирање надворешни УВ зраци.Компатибилен со двете DC и AC КРИЕШЕ Баласт. 100% Целосно Plug and Play.Се КРИЕШЕ-Магацин Премиум КРИЕШЕ Замена Светилки, ќе ви обезбеди со најсветлиот видливост и безбедноста на патот. (Ве молиме проверете сијалица конектори за да се осигура дека тие се исти).Секоја сијалица е целосно Plug-and-Play, што овозможува брза и лесна инсталација.Фабриката Fitment Вода и топлина отпорни база ласерски усогласена за да се вклопи во ОЕМ домување.Ве молиме контактирајте со нас да се потврди сијалица големината ако сте несигурни.Се КРИЕШЕ-Магацин КРИЕШЕ Замена Светилки се компатибилни со 35 W & 55 W Баласт.Компатибилен со двете 35 W/55 W и DC/AC КРИЕШЕ Баласт.Ксенон Гас Пилула - Производство на светла, високи перформанси осветлување.Брза и Лесна Инсталација.Се КРИЕШЕ Замена светилки бараат КРИЕШЕ Баласт за работа.Стандард Баласт AMP конектори.Се КРИЕШЕ Замена светилки бараат КРИЕШЕ Баласт за работа.Се КРИЕШЕ светилки не ќе работат без баласт.Фабриката Fitment.Се КРИЕШЕ-Магацин Светилки вклучува : (2) HID Xenon Замена Светилки (2) Plug and Play Жици се Подигнат.Компатибилен со двете DC и AC КРИЕШЕ Баласт.Се КРИЕШЕ светилки не ќе работат без баласт.Нема Промена Потребни. 2 Година Кавга без Гаранција - Телевизија Техничка Поддршка преку Телефон & E-Mail.Компатибилен со повеќето резервни КРИЕШЕ Светла (ве Молиме проверете сијалица конектори за да се осигура дека тие се исти).FITMENT УПАТСТВО : прочитајте ја fitment белешки погоре, за да се провери дали одбраните сијалица големина е за слаб Зрак, Голема Греда, или Foglight.Се КРИЕШЕ-Магацин Премиум КРИЕШЕ Замена на светилки доаѓа со сето она што треба да го замени вашиот штета КРИЕШЕ Светилки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите