.

.

Мини-ITX PC Тест Клупата Отворено Рамка Overclock Случај Компјутер Планината Алуминиумска Шасија за HTPC Графичка Картичка

Мини-ITX PC Тест Клупата Отворено Рамка Overclock Случај Компјутер Планината Алуминиумска Шасија за HTPC Графичка

DEN 917.52

Износ
Во продавницата.

Големина : 316mm X 248mm X 155mm.Применливи плоча : ITX.Материјал : Алуминиум плоштадот колона.Пакетот вклучува : 1 x собрание делови на компјутер случај; 1 x завртка кутија;1*прирачник(или ние ќе ви испрати преку е-пошта).Случај структура : ITX.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите