.

.

Warner е Жените е Лесно, Тоа го Прави Без Булбус Жица-Слободен Градник

Warner е Жените е Лесно, Тоа го Прави Без Булбус Жица-Слободен Градник

DEN 232.56

Износ
Во продавницата.

94% Најлон, 6% Spandex.Увезени.Кука и Око затворање.Машина За Миење.Екстра страна покриеност панели се избалансираат underarm булбус.Лесно големина го прави тоа брзо да го најде вистинскиот одговара.Пошироката ремени.Откријте Ворнер е лесно, тоа го прави без булбус жица-слободен градник дека ќе ја underarm булбус.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите