.

.

VKO Мека Камера Рака на Рака, врвка за околу Рака Компатибилен со Fujifilm X-T4 X-T30 X-Т3 X-T20 X-T2 X100F X100 X100S X100T J5 J4 J3 A6100 A6600 A6400 A6000 Камера на Кафе

VKO Мека Камера Рака на Рака, врвка за околу Рака Компатибилен со Fujifilm X-T4 X-T30 X-Т3 X-T20 X-T2 X100F

DEN 239.28

Износ
Во продавницата.

УДОБНО : се Направени од издржлив микрофибер кожа и најлон,тоа нуди голема удобност и безбедност околу вашиот зглоб.ТЕЖИНА : мека комфорни и издржливи начин,тежи само 0.5 унца(16g).ЗАСИЛЕН МАТЕРИЈАЛИ : Најлон String дијаметар приближно 12mm,го прават тоа за безбедност кога го држите камерата.ПРИЛАГОДЛИВ : Одговара за сите зглоб големини со микрофибер кожа затка да cinch рака во место.КОМПАТИБИЛЕН : Дизајнирани за mirrorless камери со О-прстен дупка.Компатибилен со Fujifilm X-T4 / X-T30 / X-Т3 / X100 F / X-T20 / X-T10 / X-Т3 / X-T2 / X70 / X-Pro2 / X-E2 S / X-E3 / X-Е2 / X-E1 / X-Т1 / X-Pro1 / X30 / XQ2 / XQ1 / X100 / X100 S / X100 T / X100 V.Компатибилен со Sony A6100 / A6600 / A6400 / A6000 / A6300 / A6500 / A5100 / A5000 / RX1 R / RX1 R II / RX10 / RX10 II / RX10 III / RX10 IV.Компатибилен со Canon EOS М5 / M6. Компатибилен со Nikon 1 J5 / J4 / J3 / V3 / V2 / V1 / COOLPIX A. Компатибилен со Leica M(Тип 262) / П(Тип 116) / D-Лукс(Typ 109) / X2 / X Vario(Typ 107) / Мини M / CL / X-E(Typ 102) / X-E(Typ 102) / Мене(Typ 240) / M10-D / M10-P. Компатибилен со Panasonic GF8 / GF7 / GF9 XGK / GM1 / GX85 / GM5 / Г-7. Компатибилен со Олимп ПЕН-F / E-P5 / E-M10 III / E-M10 II / E-PL7 / E-PL8 / E-PL10 / E-PL9 / E-PL6 / E-PL5 / SH-1 / SH-2 / ПЕРО 1s.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите