.

.

Fotasy 150mm Arca Швајцарската Плоча, 150 мм QR Плоча, Брзо Ослободување Плоча, Долго Arca Тип Плоча, Tripod Брзо Ослободување Плоча се вклопува Arca-Швајцарски Универзален Стандард

Fotasy 150mm Arca Швајцарската Плоча, 150 мм QR Плоча, Брзо Ослободување Плоча, Долго Arca Тип Плоча, Tripod

DEN 254.16

Износ
Во продавницата.

Координатор прецизност обработка anodic површински третман отпорност на корозија и отпорност на абење.Вградени трајни Анти се Лизга гумени влошки.Компатибилен со било "Arce-Швајцарски" Тип Брзо Ослободување Систем. 1/4" Завртка за универзална dslr фото камера.Големина 150mm x 38 5мм х 6mm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите