.

.

T33 Внатрешно Кокос Одделение Активиран Јаглерод Пред/Пост Мембрански Филтер за Вкус и Мирис Намалување ДОБРО ИСТИ со AICRO, K2533JJ, FT15, IC-100A (Сет од 4)

T33 Внатрешно Кокос Одделение Активиран Јаглерод Пред/Пост Мембрански Филтер за Вкус и Мирис Намалување ДОБРО

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Овие филтри Стандардна Реверзна Осмоза Вода Филтрација Единица или било кој тип на Мраз Машини, Вода Ладилници RV & многу други апликации.Да се биде направен од висок квалитет на кокос школка јаглерод тие се стабилизира водата дегустација квалитети и понатаму да се отстрани сите траги од лош вкус и мирис.Животниот ВЕК : го ЗАМЕНИ секои 2 години, во зависност од квалитетот на водата.ДИМЕНЗИИ : 10" X 2". ????Животниот ВЕК : го ЗАМЕНИ секои 2 години, во зависност од квалитетот на водата.Животниот век : го Замени оние во 2 години. ????ОВОЈ ФИЛТЕР Е ЗА Стандарден Реверзна Осмоза Вода Филтрација Единица или било кој тип на Мраз Машини, Вода Ладилници RV & Многу Други Апликации и ДОБРО ИСТИ Модели на Касети : Woder МД-10 K, Watts 43000140, LASCO 37-1821, Omnipure K2533 JJ и CL10 ROT33-Б, Culligan IC-100 A, EZ-FLO 60461, AQUACREST GXRTDR, Hydronix ICF-10, i Spring FT15, се ПРИМЕНУВА МЕМБРАНИ H-F1032-43 A, Изразат Вода FLTINQ-V, W-AICRO, Aquaboon T33, Неапол Природни СРН-PCF2510.Притисок Опсег : 30-125 PSI. ????Овој Филтер Е Завиткан & Запечатени & Исполнува NSF Стандарди и Прописи.????СЕТ ОД 4 Внатрешно Кокос Одделение Активиран Јаглерод Пост Филтер.Инкорпорирање на кокос одделение активира гранули јаглерод за подобро дегустација на вода. ¼ " Женски Цевка Тема.Внатрешно Кокос Одделение Активиран Јаглерод Филтри се исто така познат како полирање филтри, затоа што тие би обично биде последната фаза на било кој стандарден Реверзна Осмоза коло.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите