.

.

HeyMi Сина Insulate Станица Убодни РК Алатки, Алуминиум Заварување Лемење за XT60 XT90 Деканите Банана Приклучок Конектор

HeyMi Сина Insulate Станица Убодни РК Алатки, Алуминиум Заварување Лемење за XT60 XT90 Деканите Банана Приклучок

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

【Пакет】Големина : 60x110x15mm (Dxšxv), Мали Димензии, Лесна за Носење, Нето Тежина : 140g, Боја : Сина. 【Високо-Квалитетни Материјали】Алуминиум, Xt60 Xt90 Т Банана Приклучок Мулти-Функција Топлинска Изолација Заварување Одбор.Издржливи. 【Функција】Изолација Слој : Црна Изолација Слој Опкружен Со Дупки можат Ефикасно да се Спречи Пренос на Топлина. 【Апликација】Компатибилен : Xt60 Машки/Женски/T Конектор/Xt90 Машки/Женски/Мини-Т, 2.0, 3.5 И 4.0 mm Банана Приклучоци; За Куршум Конектори, Ќе Ги Обезбеди Следните Големини : 10.4 мм, 8.3 мм, 7.8 мм, 6.9 мм , 5.8 мм, 5.3 мм, 5.0 мм, 4.6 мм, 4.3 мм, 3.2 мм, 2.7 мм 2.4 mm. 【Забелешка】Ако Имате Било какви Прашања во врска со производи, ве Молиме Контактирајте со нас!ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Компатибилен со : РК Автомобили, Авиони, Хеликоптери Чамци Робот,итн.Карактеристики : Материјал : Алуминиум (цврсти и издржливи, dissipates топлина брзо) Тоа е пред се направени дупки за поддршка на 18 различни големини,листа на дупки, како што следува : XT60 Машки XT60 Женски Т Конектор XT90 Машки XT90 Женски Mini T; За куршум конектори ќе се нуди следните големини : 10.4 мм, 8.3 мм, 7.8 мм, 6.9 мм, 5.8 мм, 5.3 мм, 5.0 мм, 4.6 мм, 4.3 мм, 3.2 мм, 2.7 мм 2.4 mm Големина : 60x110x15mm (Dxšxv) доволно мала за да ги понесете со вас кога одите на летање областа Термичка Изолација Слој : Црна термичка изолација слој опкружен со дупки, кои можат ефикасно да се спречи топлината размножување.Пакување Листа : 1 x Лемење убодни Сина Забелешка : Проверете ги вашите специфични модел е прирачник за компатибилност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите