.

.

Panniy Две Тркала Го Исклучите Абдоминална Тркало За Вежбање И Боди Билдинг Еластичен Појас Рака Нога На Стомак Се Протега Слабеење

Panniy Две Тркала Го Исклучите Абдоминална Тркало За Вежбање И Боди Билдинг Еластичен Појас Рака Нога На Стомак

DEN 640.80

Износ
Во продавницата.

Исто така, се корисни кога ќе се прави јога, Пилатес, загрева до пред спорт, srength обука, подобрување на сите аспекти на здравјето ,треба да се опорави или да се зголеми силата во мускулите.Користење на фитнес опрема може да се подобрат мускулната линиите и Контурите, зголемување на мускулна стерео чувство и естетското чувство.Покрај тоа, тоа е корисно за остварување на рака мускулите и затегнете мускулите.придобивки : Обидете се да согорувате масти и да се изгради вашиот совршен плажа тело.Без разлика дали сте професионален спортист или почетник кој е добар во остварувањето, овој сестран вежбање фитнес опрема за поставување ќе ве натера да се добие побрз и поефикасен тренинг.придобивки : Обидете се да согорувате масти и да се изгради вашиот совршен плажа тело.пакетот вклучува : Две тркала го исклучите абдоминална на тркалото на 1 компјутер.Покрај тоа, тоа е корисно за остварување на рака мускулите и затегнете мускулите.Тоа ќе стане популарен и модерен подарок за вашето семејство и пријатели 5.Исто така, се корисни кога ќе се прави јога, Пилатес, загрева до пред спорт, srength обука, подобрување на сите аспекти на здравјето ,треба да се опорави или да се зголеми силата во мускулите.Боја како што е прикажано, материјал : ПВЦ материјал, големина : 23x12x30.Боја како што е прикажано, материјал : ПВЦ материјал, големина : 23x12x30.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите