.

.

1Pc Нови Симпатична Koala Првенство Tiki Стакло Керамичка Чаша Коктел Чаша Креативни BarIce Крем Кафе Tiki Кригла

1Pc Нови Симпатична Koala Првенство Tiki Стакло Керамичка Чаша Коктел Чаша Креативни BarIce Крем Кафе Tiki

DEN 2016.00

Износ
Во продавницата.

Илјадници производи од фабриката.добра цена,добар квалитет,добра услуга.Plz ме контактирате доколку имате било какви прашања ,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 2) Продажба : Коса клип,Barrettes за коса,pin,губење на ноктот ,headbands ,конска опашка носителот ,коса додатоци за коса ,вратоврската ,губење на бендот ,косата прстен , и така натаму 3) Божик,нова година,ноќ на вештерките, денот на благодарноста,chlidren ден,Денот на Вљубените,Фестивал Подарок , Prensent,Девојка,Момче пријател.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите