.

.

iPearl mCover Тешко Школка Случај за само 11,6 Samsung Chromebook 3 XE500C13 Серија ( НЕ е Компатибилен со Постари XE303C12 / XE500C12 / XE503C12 Модели ) за Лаптоп - Chromebook 3 XE500C13 (Црна)

iPearl mCover Тешко Школка Случај за само 11,6 Samsung Chromebook 3 XE500C13 Серија ( НЕ е Компатибилен со

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Направени на САД-изработени висока-квалитет проѕирен ДАУ поликарбонат материјал, кој е да се загрози-доказ и ќе го заштити вашиот нов 2016 година само 11,6"(дијагонала) Samsung Chromebook 3 XE500 C13 серија лаптоп ( Wi-Fi или 3 G модел ) на сите околу.Дизајниран за совршено да се вклопи и да се заштитат СИТЕ страни за само 11,6-инчен Samsung Chromebook 3 XE500 C13 серија лаптоп ( Wi-Fi или 3 G модел).НЕ се компатибилни со понови Samsung XE501 C13 и постари Samsung XE303 C12 / XE500 C12 / XE503 C12 само 11,6" и поголем 13.3" Samsung Chromebook 2 XE503 C32 серија лап-топ компјутери и други Samsung лап-топ компјутери.Дизајниран со Стигнале нозете во задниот дното за да те тип повеќе удобно.Тоа, исто така, помага да се продолжи вашиот лаптоп животот со ПОДОБРО топлина вентилација од функции како стигнале нозе и повеќе пошироката вентилација слотови. 2-парче светлина-тежина (7 мл или 200 g) школка лесно се прилепува на и исклучување.Answer : ___________________________ NOTE : Пред ставање ред, ве молиме бидете сигурни да се провери вашиот лаптоп број на модел како овој случај е МОДЕЛ специфични и не заменлив.Chromebook XE303 C12. Chromebook 2 XE503 C12 / XE500 C12. Chromebook 11 XE501 C13 (2018).Про XE510 C24 / Плус XE513 C24. Плус XE521 QAB / XE525 QBB.Плус V2 XE520 QAB.Chromebook 2 XE503 C32.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите