.

.

068560-500MG - Големина : 500 mg - 7-(Benzenesulfonyl)-4-chloro-6-iodo-pyrrolo[2,3-d]пиримидински >=95% - Секој (500mg)

068560-500MG - Големина : 500 mg - 7-(Benzenesulfonyl)-4-chloro-6-iodo-pyrrolo[2,3-d]пиримидински >=95% - Секој

DEN 249.60

Износ
Во продавницата.

Големина : 500 mg.Добавувачот Нема. : 068560-500 MG.VWR Каталог Број : 101936-682. Единица : Секој (500mg). : . 068560-250 MG 068560-500 MG 068560-1 G Чистота : 95% CAS : 876343-09-8 MDL Број : MFCD17015878 Молекуларна Формула : C12 H7 Cl IN3 O2 S Молекуларна Тежина : 419,63 Опасност : Надразнување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите