.

.

Ласерски - 4446 Spanner Поставите Комбинација втората светска војна 8pc

Ласерски - 4446 Spanner Поставите Комбинација втората светска војна 8pc

DEN 1486.08

Износ
Во продавницата.

8 Парче Whitworth комбинација spanner.Димензии 1/8", 3/16", 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 9/16".Доставени во рака складирање паричник.Полиран финиш.Изработен од Хром Vanadium.Изработен од Хром Vanadium со полиран финиш, ова Whitworth комбинација spanner собата е испорачана во корисна за складирање паричник.Димензии 1/8", 3/16", 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 9/16".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите