.

.

Мобилен Телефон Екран Засилувач, 12 Инчен Црна Телефон Зголемена Екран Најдобри Тенка Количка за Мобилен Телефон се Залагаме За Филм паметен Телефон Мобилен Телефо

Мобилен Телефон Екран Засилувач, 12 Инчен Црна Телефон Зголемена Екран Најдобри Тенка Количка за Мобилен Телефон

DEN 744.00

Износ
Во продавницата.

Мобилен Телефон Екран Засилувач, нова надградена 12" 3 D екран засилувач може да се величаат екранот на телефонот 3-5times, целосно одговара на кривина на човечкото око, повеќе сакаат да се види.да може ефективно да се намали зрачење.Мобилен Телефон Екран Засилувач, HD визија, око за заштита против сина зрачење, нема моќ.Тоа ќе се ослободат од непријатноста и визуелна замор што предизвикува страна долго време се фокусира на мал екран.Мобилен Телефон Екран Засилувач, HD екран зголемувачот Чување тип ротирачки виткање дизајн.Супер-тенок кога укината и, исто така, може да се носи околу во вашата торба.Погоден за надворешно, кампување, патување, одмор, било каде и др.Мобилен Телефон Екран Засилувач, На најновите за i Phone и повеќето Андроид телефони, вклучувајќи го и Samsung Android модел и други паметни телефони.Мобилен Телефон Екран Засилувач, Едноставни и стилски дизајн, таа е најдобар избор за одмор подароци за вашите пријатели или familys.Најновите дизајн , супер дебела екран, не е лесно да се скрши, не цвет екран, супер издржлив, лесен за користење, заштита на очите, се чувствуваат супер 3 D визуелни ефекти во секое време, насекаде.Најдобар избор за подароци.Главни карактеристики : 1 : ново надгради HD леќа е пореално и повеќе dynamic2 : Земете го со вас - за сите прилики - во затворена просторија, кампување, во движење, одмор, итн.3 : Подобрување на квалитетот на сликата и 3 D ефект, зумирате 3-5 пати на екранот на мобилниот phone4 : производот усвојува ABS + 3 D екран дизајн, нема потреба да ја полните, не треба да се користи трошоците, заштеда на енергија и заштита на животната средина.5 : широк спектар на апликации, повеќето мобилни телефони може да се користат без граница.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите