.

.

MonsterBolts - М8 x 6mm Првенство Точка Завртки Сет, DIN 916, од Легиран Челик, Црна Оксид, 50 Пакет

MonsterBolts - М8 x 6mm Првенство Точка Завртки Сет, DIN 916, од Легиран Челик, Црна Оксид, 50 Пакет

DEN 297.12

Износ
Во продавницата.

Дијаметар : М8 / 8мм.Тема Големина / Височината : 1.25 - Груб (Стандард) Конец.Тип : Чаша Точка Socket Set Завртка.Спецификации : DIN 916 / ISO 4029. Материјал : Легиран Челик w Црна Оксид Одделение 14.9 / 45 H.Дијаметар : М8 / 8мм, Нишка Големина : 1.25 - unc завршетоци со / Груб Навој, Диск : M4 / 4mm Хексадецимален Клуч, Тип : Чаша Точка Socket Set Завртка, Систем на Мерење : Метрички, Материјал : Легиран Челик w Црна Оксид, Спецификации : DIN 916 / ISO 4029.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите