.

.

НИ Морнарица USS Кити Хок CV-63 Colorized Предизвик Уметност Монета

НИ Морнарица USS Кити Хок CV-63 Colorized Предизвик Уметност Монета

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Убава НИ Морнарица USS Кити Хок CV-63 colorized злато позлатен предизвик уметност паричка.Оваа ставка го прави голем колекционерски или подарок.Секое парче е затворен во акрилик заштитни случај.Околу 1 унца, 1.6" дијаметар.Монетите се печатени, не налепници.Не солидна злато, ниту, пак, нане издадени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите