.

.

BAFANG BBS02 48V 750W BB100mm Средината на Диск Комплет со Батерија (Опционално), 8Fun Моторни Велосипед Комплет со LCD Дисплеј & Chainring, Електрични Brushless Велосипед Мотор Мотор став Bici

BAFANG BBS02 48V 750W BB100mm Средината на Диск Комплет со Батерија (Опционално), 8Fun Моторни Велосипед Комплет

DEN 10008.00

Износ
Во продавницата.

Разни начини ги задоволи вашите различните потреби , на оваа e Bike моторот може да се направи вашиот велосипед патување повеќе возбудлив. ????[ МОЌНИ ВЕЛОСИПЕД МОТОР КОМПЛЕТ ] макс вртежен момент од BAFANG BBS02 е 120 Nm , тоа може да ви обезбеди со супер моќ за да се вози .Напредни Хидраулични Сопирачки Држела : B09 C8 D9 PGP. Други Ајкула Батерија : B0999 JGDFT.Bafang Моторни Позиција : Средината На Чудак.Опрема Кабел / Shift Сензор (ви даде неспокојот опрема промени и заштита на вашиот омилен велосипед) : B0998 ZGTN2.Кога ќе се најде некој дел се водат за исчезнати во кутија , ве молиме да не грижете се за тоа. Chainwheel : 44 T/46 T/48 T/52 T.Пресврт Гас (ако се unaccustomed да палецот гас) : B09 BV5 SLCC.Постојат 3 јава начини за вас да се избере : e-Велосипед , педалата им помогне на , електричен велосипед и педалата assit .Тоа може да биде инсталиран на различни велосипеди , како што се планински велосипед , патот велосипед , патнички велосипед , виткање велосипед ,итн. 500 W Средината на Мотор за 68mm Дното Заградата : B09 B9 SGTCZ. ????[ ПАКУВАЊЕ ЛИСТА ] СО 750 W мотор , батерија (ако цел заедно), дисплеј (опционално), а chainring со стража, брзински сензор , кочница држела или кочница сензори , cranks , а 1 T4 ИО-АВТОБУС кабел , на палецот гас , заклучува ореви , основната инсталација на алатки , светлата , ракавици .Имаме професионални techs во САД кои може да ви даде техничка поддршка и да ви помогне да го надминете проблемите .

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите