.

.

7 Инчен LED Светлата за HD Стрит Глајд Посебно , со мобилен телефон Bluetooth Контролирани Multicolor Ангел Око, Роуд Кинг Посебни Headlamp Hi-Lo Зрак Проекторот со RGB Музичкиот Режим О

7 Инчен LED Светлата за HD Стрит Глајд Посебно , со мобилен телефон Bluetooth Контролирани Multicolor Ангел

DEN 2158.56

Износ
Во продавницата.

✓ 【Стан:Среќен Осветлување】 Bluetooth Контролирани RGB Ореол Ангел Очи : Целосна Функција(времето функција . ✓ СИТЕ ВКЛУЧЕНИ PLUG AND PLAY ДИЗАЈН-1 PCS 7inch Светла + 1pcs H4 до 4 pin Адаптер + 1x двојна носечка светилка адаптер за 2014 година и до Патот Кралот Посебни/Роуд Глајд Посебни + Приемник на RGB Ореол + англиски јазик прирачник за корисникот + 1pcs H4 да H13 адаптери,igh Квалитетни LED Светла, Одржување Слободни,Вода-доказ IP65;. ✓ FITMENT : Надгради комплет конкретно одговара : HD Роуд Кинг Speical 2014-2018, Стрит Глајд Посебни 2014-2018, Роуд Глајд 2014-2018, Турнеи круизери 2014-2018; исто Така Одговара : 2012-подоцна FLD,1994-2017 Туринг(Роуд Кинг, Роуд Глајд, Стрит Глајд и Електра Глајд,Ултра Ограничен модели..треба прстен да се поправи светлата цврсто), 2009-2017 Trike модели, 1994-подоцна Софтејл моделите опремени со Товарен Воз Headlamp Nacelle Комплет,2006-2010 FLHTCUSE.Исто така се вклопува наследство софтејл,масти момче;јамаха патот ѕвезда,кралската ѕвезда;. ✓ ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА ниска зрак 40 W/4200 LM(Lo).Напон : DC 9~12 V.LED : Кри чипови.Температура на бојата : Белата 6500 K.Материјал : Умре-фрлија Алуминиумски Домување.Леќа материјал : ПММА.Зрак Тип : Hi/Lo Зрак.Животен Век : 50000 H.Водоотпорен го оценувате : IP 68. 1 x 7" RGB ореол LED Светла. 1 x Bluetooth Приемник. 1 x H4 жици се подигнат. 1 x H13 адаптер темперамент. 1 x двојна носечка светилка адаптер за 2014-up Роуд Кинг/Роуд Глајд Посебно. 1 x 4 Pin 2014-UP H-D Светлата Адаптер Темперамент.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите