.

.

9 Оброци 3 Ден 3600 Калории Итни Опстанок Храна Бар Дажба Автомобил Со Бубачки Од

9 Оброци 3 Ден 3600 Калории Итни Опстанок Храна Бар Дажба Автомобил Со Бубачки Од

DEN 228.00

Износ
Во продавницата.

3600 Калории Храна Бар Вклучува Еден 3600 Калории Храна Лента со 9 Оброци По Бар!Овие прехранбени барови имаат 5 години рок на траење!На 2400 и 3600 калории барови се одобрени од страна на U. С. Coast Guard како и Канадскиот Транспорт Одделение и има пет годишно рок на траење На нов прилог на нашето семејство е 400 калории храна дажба која е одлична за еден оброк на Сите Mayday храна оброци се печени под строг надзор и имаат одличен вкус на јаболко, цимет shortbread Mayday храна оброци може да се чуваат надвор до 149 степени (°F) и може да се јаде без подготовка Безбедно за вегетаријанците и секој алергични на орев масла Спецификации Димензии : 6" x 6" x 1.25" Тежина : 1 lb 12.6 оз.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите