.

.

Мини Природни Чип Камен Монистра 3-5мм Околу 420 КОМПЈУТЕРИ Нерегуларни 7 Центри за полнење Gemstones Исцелување Кристал Нестабилни Карпи Мушка Дупка Drilled DIY за Хривнија Н?

Мини Природни Чип Камен Монистра 3-5мм Околу 420 КОМПЈУТЕРИ Нерегуларни 7 Центри за полнење Gemstones Исцелување

DEN 753.60

Износ
Во продавницата.

Постојат околу 300-450 чип монистра што може да се направи околу 4 еден нараквици.GEMSTONES ГОЛЕМИНА : За 0.Освен Накит,Jemstone Камен Монистра Може да се користи за да се Создаде Украси и Додатоци како што се Сонцето Catchers,Копче за Синџири,bookmarks (Ознаки), Патент Повлекува,Eyeglass Синџири и Телефон Накит,DIY Подароци,Уметности & Занает, Насловна & Свадба Декорација.100% ВИСТИНСКИ скапоцени камења : Вистински Природен Чип Камен лабава Монистра,Многу полиран мали песочни чипови камен,Можете да го користите за да бидете кристал нараквици, кристално ѓердани,7 Чакра Накит,Бонсаи Среќа Дрво,камен хривнија ѓердан earring ,обетки кристал и други накит одлуки и DIY занаети.Бојата на каменот доаѓа од природата,и површината е мазна и сјајна,одржување на оригиналниот атракција на природата.ЧИП КАМЕН МОНИСТРА КВАЛИТЕТ;Суровини ние одберете исклучителна груба камења од природен минерал за сечење,Сите чип монистра заврши со топлина лекување и површина полирање.Чип монистра се спакувани во транспарентна кутија и совршено се заштитени со opp транспарентен лента.Изберете ја вашата омилена камен и да го додадете во кошничката.Бидејќи тие се мали,тие можат да бидат малку кревка по удирање,а вие треба да ги заштити со љубов.благослов Среќен шопинг.Чип монистра се многу мазна по удирање,и неправилните рабови нема да го намали оптоварувањето на кожата.2 инчи (3-5 mm) (чип монистра), дупка големина е 1 mm.ЧИП КАМЕН МОНИСТРА УПОТРЕБА;не само за Правење Beading Beaded Ѓердани,но може да се користи за да се Nake Обетки,Белегзии,Јога Нараквици ,Лекување 7 чакра комплет накит,Прстени ,Anklets,Уво Ракави,Брошеви,Коса Додатоци и други Накит Одлуки премногу. ????КУПУВАЊЕ НА ИНФОРМАЦИИ????Неправилната кршен камен ние продаваме е 3-5 mm во големина.0 mm дупка одговара на повеќето рачно изработени конци и игли.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите