.

.

Кујнски Мијалник Тапа, Кујна Тапа Нерѓосувачки Челик со Повлече Надолу Sprayer Бранеа Никел Една Дупка се Повлече Од Кујната Чешми за Бар Перење rv Комунални Потоне со ?

Кујнски Мијалник Тапа, Кујна Тапа Нерѓосувачки Челик со Повлече Надолу Sprayer Бранеа Никел Една Дупка се Повлече

DEN 1197.12

Износ
Во продавницата.

Совршен дизајн : Вашата кујна тапа бранеа никел-со посебен 14.2" висина, може да се вклопат под повеќе од 99% кујната кабинет.Комунални потоне тапа со 360-степен ротира spout за целосна потоне пристап, ќе ги задоволи вашите барања.Издржливи кујнски мијалник тапа : Вашиот високо-квалитетни кујнски тапа нерѓосувачки челик, која е третирана со 7-слој заврши обработка, е здрав и слободни од ' рѓа.На sus304 од нерѓосувачки челик кујнски тапа доаѓаат со висок квалитет sprayer главата, се тешки и трајни.Висок квалитет обезбедува својата долговечност за повеќе од 10 години.Safe потоне тапа : Оваа кујна славина е дизајниран специјално дека ладна вода доаѓа надвор кога влече напред, е повеќе безбеден споредба со повеќето кујна славина на пазарот.Се ГРИЖИ МНОГУ ПОВЕЌЕ ЗА ВАШАТА БЕЗБЕДНОСТ, особено за ДЕЦАТА!.Три Функција вода : Оваа кујна чешми со повлече надолу sprayer обезбедува избор на не-поздравниот aerated поток, моќен спреј или паузирате, го олеснува различни кујна задачи, со што ќе се ослободи од сите видови на неуредна кујна прашање.Уживаат повеќе време со вашето семејство.Совршено одговара : Дек плоча(ASIN : B08 GHCGM47) може да се купат одделно од нашата продавница да одговара за една дупка или три дупка инсталација. 2 парчиња машки 3/8" да машки 1/2" адаптер беа пакет за различни вентил големина.Кујнски Мијалник Тапа, Кујна Тапа Нерѓосувачки Челик со Повлече Надолу Sprayer Бранеа Никел Комерцијални Модерна Високо лак Еден Справи со Една Дупка се Повлече Од Кујната Чешми за Бар Перење rv Комунални Потоне со 2 парчиња машки 3/8" да машки 1/2" адаптери.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите