.

.

Коренот Печурка Фарма - 30 Печурки Течни Култури /Црна Morel(Morchella importuna)

Коренот Печурка Фарма - 30 Печурки Течни Култури /Црна Morel(Morchella importuna)

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

10cc 100% ЧИСТ активен mycelium течни култура.Секоја серија е тестиран пред додавање на нашите залихи.Колонизација/Primordia Формирањето : : 70-75° F/55-65° F. 100% задоволство да се гарантира.Материјал Тип : Црна Morel(Morchella importuna).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите