.

.

Herncptar WiFi Дигитална Фото Рамка, 10.1 инчен IPS Екран на Допир за Паметни Дигитална Слика Рамка со 16GB Меморија, Споделување на Фотографии или Видеа преку Стан и-Мејл, Ѕид Mo

Herncptar WiFi Дигитална Фото Рамка, 10.1 инчен IPS Екран на Допир за Паметни Дигитална Слика Рамка со 16GB

DEN 2519.76

Износ
Во продавницата.

【Остане Заедно со Семејството и Пријателите】 Споделување на фотографии во дигитална слика рамки во секое време и насекаде каде преку VPhoto СТАН.Покани неограничен семејство и пријатели да ги споделат своите прекрасни моменти на вашиот фото рамка.тоа е совршен подарок за стари лица кои не се добри во користењето на паметни телефони да останат поврзани со помладата генерација. 【Инстант Безжична Споделување】 VPhoto е професионална и целосно бесплатна фото управување апликација, додека други апликации како "Frameo" треба да се платат за користење.VPhoto ви овозможува да прикачувате неограничен број на фотографии без плаќање на никакви такси.Дигиталната рамка, исто така, со micro SD картичка и USB порт за да ви обезбеди повеќе опции за датотека за складирање и управување. 【Одлична Визуелна Искуство】 Нова надградена 10.1 инчен HD IPS екран на допир со 1280*800 резолуција носи прекрасен кристално јасна и живописни фотографии, и се обезбедува на повеќе динамички опсег и фото детали, преживување секој скапоцен момент за вас.Светлината и Слајдшоу ефект може да се прилагоди во прилагодувањата како што сакате. 【Auto-Rotate & Големи Внатрешната Меморија】 Wi Fi дигитални рамки за поддршка автоматски ротираат ориентација на фотографија и видео, која ти овозможува да поставите Wi Fi фото рамка или во вертикален или хоризонтален режим или на ѕид.Вграден-во 16 GB Меморија дава право огромна способност за чување. 【100% Грижете се-Бесплатно Гаранција】Ние обезбедуваме 24-месечен гарантен и 24/7 сервисот за дигитална фото рамка.Пред пратката, сите WIFI рамки ќе биде подложен на 200 часови на машина стареење тест, ние секогаш ќе застане зад нашите производи, купи со доверба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите