.

.

Dilwe Чудак Рака Puller, Велосипед Чудак Puller Професионални Велосипед Чудак Extractor Puller со Отстранлив Главата за Поправка на Велосипед Комплет Додаток

Dilwe Чудак Рака Puller, Велосипед Чудак Puller Професионални Велосипед Чудак Extractor Puller со Отстранлив

DEN 232.56

Износ
Во продавницата.

ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ ЧУДАК EXTRACTO-Оваа алатка се користи за да се отстрани чудак оружје исклучување на дното заграда, сите што ви треба е или 5/8 или 16mm spanner или само прилагодливи spanner.ЛЕСЕН И УДОБЕН-Ова чудак смена алатка е многу лесно да се работи, и идеална за секое велосипед чудак дома поправки.Тоа е многу погодно.Се ОТСТРАНУВА ГЛАВАТА на Оваа алатка има отстранлив главата гарантира дека тоа ќе се вклопи во било кој тип.И тоа е лесно да се инсталира и користи.ТЕШКА ТЕМА-темата на оваа алатка е многу тешко, па тоа нема да го оштети нишката на cranks.GUARANTEE-Ако не сте задоволни со нашата производ што сте го добиле, можете да испратите e-mail на нас во секое време.Ние ќе ви одговори веднаш и да ви помогне да го решите вашиот проблем.Овој велосипед crankset чудак рака puller алатка се користи за да се отстрани чудак оружје исклучување на дното заградата.Тоа е многу лесно да се работи, и идеална за секое велосипед чудак дома поправки.Отстранлив главата гарантира дека тоа ќе се вклопи во било кој тип.Темата на оваа алатка е многу тешко, па тоа нема да го оштети нишката на cranks. 1 x Велосипед Crankset Чудак Рака Puller Смена Отстранување Алатка.Овој велосипед crankset чудак рака puller алатка се користи за да се отстрани чудак оружје исклучување на дното заградата.Тоа е многу лесно да се работи, и идеална за секое велосипед чудак дома поправки.Отстранлив главата гарантира дека тоа ќе се вклопи во било кој тип.Темата на оваа алатка е многу тешко, па тоа нема да го оштети нишката на cranks.Пакет Оглас : 1 x Велосипед Crankset Чудак Рака Puller Смена Отстранување Алатка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите