.

.

XINGW Мексико Сити Гроздобер Патување Постер за Статистика, Спална соба Декоративни Постери Ѕид Оркестарот Сликарство Постери Слика

XINGW Мексико Сити Гроздобер Патување Постер за Статистика, Спална соба Декоративни Постери Ѕид Оркестарот

DEN 4087.92

Износ
Во продавницата.

Постојат Рамка и Без Рамка да се Избере.Ние ги извршуваат висок квалитет на платно постери, кои се подобри од хартија постери.КВАЛИТЕТ : производот е направен непосредно по купувањето.Тоа не е зачувана во магацин, бидејќи неговата боја ќе биде незадоволителен поради чување на животната средина.Тие секогаш се произведува во нашите сопствени фабрики за производство.ДЕКОРАЦИЈА : ТОП МОДЕРНА!Навистина око-фаќање!Идеален за сите современи графички & фотографски дизајни.Вашиот ѕид / соба добива многу посебни леснотија и убавина.Гаранција : Вашето задоволство е 100% гарантира.Ако не сте задоволни со нашата печати слика , pleae не двоумете се да контактирате со нас, ние сме подготвени да се обезбеди целосно рефундирање во рок од 30 дена откако сте го добиле.Големина : 12×18inchs(30 x 45cm) | Боја : Unframe-style1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите