.

.

Старател Базен Спа Филтерот Заменува PA120 Unicel C-8412 ВАЛУТНА-1293 Про Чисти 125 Rec Склад во Слободно Залив

Старател Базен Спа Филтерот Заменува PA120 Unicel C-8412 ВАЛУТНА-1293 Про Чисти 125 Rec Склад во Слободно Залив

DEN 2399.76

Износ
Во продавницата.

дијаметар 8 15/16".Должина 23 1/4". 817-0125 N.Unicel c-8412. Воден Пластика.Старател Филтрација Производи 823-180 е соодветна замена за Pleatco : PWWCT125 Unicel : C-8412 Filbur : ФК-1293 Дијаметар : 8 15/16" Должина : 23 1/4" Top : Отворена Дупка : 4" Дното : Отворена Дупка : 4" Филтер Област : 125 sq ft Филтер Материјал : Reemay (4 мл/двор) Забелешка : 4 мл филтрација материјал е 33% подебели од стандардна 3 мл.Како резултат на тоа ќе трае подолго и филтер повеќе темелно Алтернативна Филтер за Имиња : 817-0125 N 817-0125 P Clearwater II 125 Про Чисти 125 17-175-1334 PCCF-125 090164863009 SD-00733 090164863047 690164992848 090164863030 SD-00732 PWWCT125-4 PWWPC125 PWWPC125-4 PWWPC125-M Користат во базени / бањи направени од страна на : Слободно Bay Бањи Rec Склад пловен пат Пластика и други производители.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите