.

.

Се водат регулируема Облегалка Slipcovers регулируема Облегалка Катедрата Покрива Троседот Мебел Покритие 1 Парче Модерна Богата Сомот Кадифен Форма Одговара Стилски

Се водат регулируема Облегалка Slipcovers регулируема Облегалка Катедрата Покрива Троседот Мебел Покритие 1

DEN 947.76

Износ
Во продавницата.

Високи Функции.Со десната страна се справува (лоша страна е за рачно стил, горната страна е за електрична стил), џеб и континуирано подложка за нозе.Брзо и лесно ажурирање на боја или ткаенина на вашиот постоечки мебел.Заедно со pleats постојат две еластични јамки кои можат да бидат врзани под подложка за нозе.Целата база вклучувајќи ги и подложка за нозе има еластична пораби на периметар да им помогне заврши под мебел.Софа slipcover може да одговара на ширината меѓу 72-96 инчи.XL Троседот slipcover може да одговара на ширината меѓу 96-116 инчи. VERSAILTEX slipcovers се толку блиску до обичај како што може разумно да го купите.Седиштето има две еластични јамки на резервни делови да се повлече преку задниот дел на recliner Sophisticated за Шиење : Smart цвест детали и еластична bottoms помогне да се создаде сопствени, reupholstered изглед.Зошто да изберете H.Овие убави регулируема облегалка опфаќа заштедите пари со продолжување на животот на вашите троседот, го направите вашиот стар мебел се појави сосема нов.Направена од издржлив и меки кадифени кадифен ткаенина со високо водат и соодветна тежина.Единствен Занает : Погодна за двете рачни и електрични recliners.Шопинг повеќе одговара slipcovers стилови во Х.Љубов седиште slipcover може да одговара на ширината меѓу 58-72 инчи.ОДЛИЧНО се ВКЛОПУВААТ : Ова реновиран 1 Парче регулируема облегалка стол каучот маска е направена од луксузни сомот кадифен ткаенина.Посебно во ладна вода, на нежен циклус, не користете кајгана.Лесно да го инсталирате, со наставни ознаки за да беспрекорно ве води низ процесот на инсталација.Капак на дамки и недостатоци од секојдневниот живот.Има подложка за нозе кој има pleats на насловната страни да им помогне на ткаенини заврши под мебел.Крило Стол slipcover може да собере до 26-32 инчен седиште широк и 45 инчи висок.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите