.

.

Едно Отворено Заклучување Линк - (100' Нозе 1/2 Широк) Силна Флексибилни Пластични Синџир Заклучување Рака - Кабел, Растенијата & Дрво Врски за Staking - Премија за Обновлив?

Едно Отворено Заклучување Линк - (100' Нозе 1/2 Широк) Силна Флексибилни Пластични Синџир Заклучување Рака

DEN 527.76

Износ
Во продавницата.

ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЛИНК ДРВО И КАБЕЛСКИ ВРСКИ СО ЕДНО ОТВОРЕНО - Квалитет обновливи дрво, постројки и кабелски врски!Мора да имате производ за сопствениците на куќи & професионалци слично!.ГОЛЕМИНА - 1/2" Широк 100'ft се Тркалаат.ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА - Едноставно заврши околу еден крајот на саканата ставка, а преку еден од петелки на другиот крај.Се повлече за да се стегне и пресврт да се заклучи на своето место!.МЕКА УШТЕ ТРАЈНИ & СИЛНА Дизајниран да биде мека и еластична оваа рака нема да наштети на вашиот растенија или дрвја дури и кога се повлече силно да се обучуваат за кафе.МУЛТИ УПОТРЕБА! - Лесно се обезбеди кабли и акорди повеќе пати!Исто така, еден од најдобрите и едноставно инсталиран дрво и растение врски на располагање!Не ноктите ремени или поштенски врски потребни.Објект на Екранот Должина на : 100.0 Нозе | Големина : 1/2" ИНЧ.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите