.

.

Kadimendium Смола Десктоп Фонтаната Роман Подароци за Статистика Спална соба за Дома(110V, САД Стандард)

Kadimendium Смола Десктоп Фонтаната Роман Подароци за Статистика Спална соба за Дома(110V, САД Стандард)

DEN 1663.20

Износ
Во продавницата.

Внатрешната пумпа држи вода да тече, лесно да ги користат и да работат, само вклучете го.Се симулираат пејзаж декорација, тече водата тече низ фонтана, интересно.Вода да тече, се симулира звук од водопад и додава елегантен чувството да се дома.Усвојување на високо квалитетни смола материјал, кој е безбедно, не-токсични, силни и издржливи.На tabletop фонтана декорација е совршен за украсување дневна соба, спална соба, итн.Боја : 110v, U. с.Стандард.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите