.

.

vnice 2 Пара Тешки Кајак Покривот Рек-Полнач J-Бар, Универзален Автомобил Врвот Превозникот Планината за Кану, ПОДДРШКА и Кајаци за SUV Автомобил, Камион Две со Четири Ре

vnice 2 Пара Тешки Кајак Покривот Рек-Полнач J-Бар, Универзален Автомобил Врвот Превозникот Планината за Кану,

DEN 1679.76

Износ
Во продавницата.

Не преоптоварување вашиот roofrack.Универзална Кајак Покривот Решетката од VNICE нуди едноставно решение за превоз на Две кајаци на возила покривот решетката. Не заборавајте да го проверите вашиот вкупна висина - вие може да не се вклопуваат според некои висина бариери.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите