.

.

ClurTech FRX-7488-PAK4 4 Пакет Hayward SwimClear C4030 C4025 PA106-PAK4 C-7488 ВАЛУТНА-1226 CX880XRE Замена Базен или Spa Филтерот Кертриџ, Бела

ClurTech FRX-7488-PAK4 4 Пакет Hayward SwimClear C4030 C4025 PA106-PAK4 C-7488 ВАЛУТНА-1226 CX880XRE Замена

DEN 2109.60

Износ
Во продавницата.

Кертриџ Димензии - Висина : 25 1/2" надворешен Дијаметар : 7" Дупка со Дијаметар : 3" Филтрација Област : 106 sq ft секој.Компатибилен Дел Броеви - Pleatco : PA106-PAK4 Unicel : C-7488 Filbur : ФК-1226 Oem : Hayward CX880 XRE.Највисок Квалитет на Изградба и Материјали - Нашите филтри се направени од најнова технологија, оставајќи го ви со најдобри можни кертриџ филтрирани базен или лековитата вода.Долготрајни Услуга Живот - Шест Месец 100% Пари Гаранција за враќање дека нашите филтри се ослободени од дефекти и ако згрижени ќе ви даде услуга живот на 12-24 месеци.Замена за Hayward Swim Clear C4030 C4025 Базен Филтер Кертриџ 4-Пакет.Pleatco : PA106-PAK4. Unicel : C-7488. Filbur : ФК-1226. ОЕМ : CX880 XRE.Конструиран за да се зголеми ефикасноста.Ги отстранува дури и мали честички на остатоци.Висок квалитет на изградба.Изграден за да трае.За да го отворите.Пластични структура.Ги отстранува нечистотија ефикасно.Clur Tech Замена 4 Пакет Hayward Swim Clear C4030 C4025 Базен Филтер Кертриџ PA106-PAK4 C-7488 ВАЛУТНА-1226 CX880 XRE Кертриџ Димензии - Висина : 25 1/2" надворешен Дијаметар : 7" Дупка со Дијаметар : 3" Филтрација Област : 106 sq ft секој Компатибилен Дел Броеви - Pleatco : PA106-PAK4 Unicel : C-7488 Filbur : ФК-1226 Oem : Hayward CX880 XRE Највисок Квалитет на Изградба и Материјали - Нашите филтри се направени од најнова технологија, оставајќи го ви со најдобри можни кертриџ филтрирани базен или лековитата вода.Долготрајни Услуга Живот - Шест Месец 100% Пари Гаранција за враќање дека нашите филтри се ослободени од дефекти и ако згрижени ќе ви даде услуга живот на 12-24 месеци.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите