.

.

NotoCity за Garmin Forerunner 35 Бенд Меки Силиконски Замена Види Рака Компатибилен со Garmin Forerunner 35 Smartwatch(бела)

NotoCity за Garmin Forerunner 35 Бенд Меки Силиконски Замена Види Рака Компатибилен со Garmin Forerunner 35

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Компатибилен со Garmin Forerunner 35 GPS Работи на Паметен Часовник, а не и за сите други модели (Не Види вклучени ).Животната средина Matrial : тоа се прави на животната средина силиконски материјал, нема чуден мирис и безопасни, мека и издржливи.Повеќе Безбедно Затворач : на затворач е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, повеќе силни од сребро оние.Дури и плива или потопено во вода за долго време,тоа се уште не може никогаш да не исчезнат.Уживајте во вашиот sprots активности.Лесен за Инсталација : Ние обезбедуваме бесплатно завртки и srewdrivers да го инсталирате, многу е лесно да се инсталира и да ги отстраните.Напомена : некои клиенти може да се сретне проблемот дека не е дел од хард пластични блокирање на крајот на рака.Ова се должи на фактот дека претходната бел метал дел е скршен и останува на интерфејсот на рака.Вие само треба да завртка исклучите бела дел од screwdrivers ги нудиме и на рака може да биде инсталиран нормално.Тој Е Дизајниран за Garmin Forerunner 35 GPS Работи на Паметен Часовник, НЕ се Компатибилни со Другите Модели!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите