.

.

Слушалки и Микрофон Постер Гроздобер Музика Ѕид Уметност Платно Печатење на 90-тите години Соба Естетика на Музика Студио Оркестарот (16×24inchUnFrame)

Слушалки и Микрофон Постер Гроздобер Музика Ѕид Уметност Платно Печатење на 90-тите години Соба Естетика на

DEN 1785.60

Износ
Во продавницата.

Слушалки и микрофон постер арт - вкупната големина : 08x12inch,16x24inch.16x24 инчен совршена големина за секоја соба.Овој приклучок за слушалки и микрофон постер содржи 1 см бела edge, на кои е лесно да се инсталира.ИНСТРУКЦИИ за ИНСТАЛАЦИЈА : Вашиот постер ќе Формулиран пристигнат, Нашата уметност постер одговара стандардна рамка големини.Едноставно најдете на рамки кои најдобро одговара на вашиот стил.Овој приклучок за Слушалки и Микрофон Постер може да се закачи на ѕид користење месеци, клипови, притиснете иглички или палецот tacks.МАТЕРИЈАЛ И PRINTGING : Овој приклучок за Слушалки и Микрофон Постер производство материјал е на Врвот на премиум бренд платно.Усвојување на професионално печатени со исчезнат отпорни технологија и премиум мастила прави печатени постер повеќе колоритни и три-димензионални,Обезбеди постери има висока чистота,Сите постер печатење се внимателно валани и спакувани.ИЗНЕНАДУВАЊЕ ПОДАРОЦИ И УКРАСИ : еден совршен приклучок за Слушалки и Микрофон Постер Тие изгледаат одлично во соби, dens, спални соби, кујни, записи, јадење соби, бањи, канцеларии, човек-пештери, таа фрла, барови дома, игра сали, домови или гаражи,Најдобриот Подарок Избор - приклучок за Слушалки и Микрофон Постер е добар избор како подарок за вашиот син, дечко, брат, љубовник, семејства, соучениците, пријателите или workmates.ПО-ПРОДАЖБАТА на ГАРАНЦИЈА : Ние сме горди на нашата работа и да застане зад нашиот производ 100% .овој приклучок за Слушалки и Микрофон Постер е достоен за собирање,ако не ги исполни вашите очекувања по приемот на стоката, можете да контактирате со нас, ние ќе ви помогнат да се добие задоволителен резултат!.Големина : 16×24inch Un Frame.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите