.

.

Tomantery Карактеристична Мини Убава Десктоп Фонтана Интересна Статистика за Дома Спална соба(110V, САД Стандард)

Tomantery Карактеристична Мини Убава Десктоп Фонтана Интересна Статистика за Дома Спална соба(110V, САД Стандард)

DEN 710.40

Износ
Во продавницата.

Вода да тече, се симулира звук од водопад и додава елегантен чувството да се дома.Се симулираат пејзаж декорација, тече водата тече низ фонтана, интересно.Усвојување на високо квалитетни смола материјал, кој е безбедно, не-токсични, силни и издржливи.На tabletop фонтана декорација е совршен за украсување дневна соба, спална соба, итн.Внатрешната пумпа држи вода да тече, лесно да ги користат и да работат, само вклучете го.Боја : 110v, U. с.Стандард.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите