.

.

Flexzilla Маснотии Црево со Пролетта Guard 36. x во 1/8. - L2965FZSP

Flexzilla Маснотии Црево со Пролетта Guard 36. x во 1/8. - L2965FZSP

DEN 610.56

Износ
Во продавницата.

ЕКСТРЕМНО ФЛЕКСИБИЛЕН - Сите временски флексибилност (-40 Степенот до 150 Степен F).ИЗДРЖЛИВИ - отпорни на Абразија на надворешниот поклопец.Доаѓа опремен со тешки-должност, висок квалитет 1/8" MNPT фитинзи.Спојка се продава одделно.Вклучува пролет гарда.МАСНОТИИ ПИШТОЛ КОМПАТИБИЛНОСТ – За употреба со manual (рачно), батерија или воздух управувана маснотии пушки. На 10.000 ФУНТИ ПО КВАДРАТЕН ИНЧ -Максимален работен притисок.Flexzilla Маснотии Црева се пофлексибилни од традиционалните гума или термопластични црева и да останат флексибилни, дури и во subzero температури!Flexzilla Маснотии Црево е достапен во широк спектар на должини и димензии за да се задоволат сите ваши потреби.Flexzilla Маснотии Црева се пофлексибилни од традиционалните гума или термопластични црева и да останат флексибилни, дури и во subzero температури.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите