.

.

Hosley Сет од 4 Стакло Јасно Шишиња - 3.8 Инчен Висока. Идеален Farmhouse Подарок за Свадба, забава, се Користат со Етерични Масла, Замена Diffusers & Reed Стапови, DIY, Занаети, Спа

Hosley Сет од 4 Стакло Јасно Шишиња - 3.8 Инчен Висока. Идеален Farmhouse Подарок за Свадба, забава, се Користат

DEN 2306.40

Износ
Во продавницата.

ПРОИЗВОД : Hosley Сет од 4 Стакло Јасно Шишиња - 3.8 Инчен Висока.УПОТРЕБА : Овие се совршени за додавање на декоративни допре до секоја соба е оркестарот.Дизајниран да перк вашиот омилен diffuser спарени со Hosley е diffuser масла да се подобрат мирис во воздухот.Идеален за секојдневна употреба, свадба, настани, ароматерапијата,Спа, Реики, Медитација, Бања амбиент.ПРИДОБИВКИ : Донесе претрупан, убава арома на вашиот дом со нашите Hosley потпис миризливи diffuser масла и убава чаша diffuser шише за грижете се-free home мирис.Кога го користите во вашиот дом како декоративен и мирис акцент.МЕРЕЊА/МАТЕРИЈАЛ : Стакло полињата за diffuser шише мерки 2.64" x 2.64" x 3.84"" и направен од стакло.Сет од 4 по секоја цел.HOSLEY БРЕНД ПРОИЗВОДИ : Hosley бренд производи се направени од квалитетни суровини со минимални фира во секој чекор на производство.Со цел постигнување на неутрален јаглерод барање, ве молиме рециклирајте и помогне да ја напушти Мајката Земја подобро за идните генерации.Hosley Сет од 4 Стакло Јасно Шишиња - 3.8 Инчен Висока.Користете Hosley е стакло diffuser шишиња за да се донесе една убава арома до вашиот дом.Тие се дизајнирани за да перк вашиот омилен diffuser.Спарени со Hosley е diffuser масла тие ослободување на претрупан прекрасен мирис во воздухот.Идеален за секојдневна употреба додадете декоративни допре до секоја соба е оркестарот. (масла и полињата за стапчиња се продава одделно).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите