.

.

Bixell Скриена Преграда Тајна Диверзија Скривам Мотор Degreaser Може Безбедно Лична Безбедност

Bixell Скриена Преграда Тајна Диверзија Скривам Мотор Degreaser Може Безбедно Лична Безбедност

DEN 600.00

Износ
Во продавницата.

Најдобро место за да се скрие нешто е во обична глетка.Разновидноста безбедно е единствен дом-безбедност на производот кој ви овозможува да дискретно продавница вашите вредности во овие контејнери, кои се вклопуваат во со други ставки на вашиот полиците.Ние нудиме широк спектар на диверзија скривам конзерви со отстранлив блузи и bottoms.Секој се разликува од вистински производ и е дури и пондерирана да се чувствувам целосен.Димензија : 7 Х 7 Х 20 см.Тежина : 6.5 oz.Пренамената на истите во СЕФОВИ најдоброто место за да се скрие нешто е во обична глетка.Според Чикаго Криминал Комисија, на burglar троши во просек по 8 минути во жртвата дом.Стави на шансите во ваша корист од страна на крие вашите вредности во обична глетка.Разновидноста безбедно е единствен дом-безбедност на производот кој ви овозможува да дискретно продавница вашите вредности во овие контејнери, кои се вклопуваат во со други ставки на вашиот полиците.Ние нудиме широк спектар на диверзија скривам конзерви со отстранлив блузи и bottoms.Секој се разликува од вистински производ и е дури и пондерирана да се чувствувам целосен.Димензија : 7 Х 7 Х 20 cm Тежина : 6.5 oz.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите