.

.

Soqal 3 Еез Панталона Синџири Џеб Синџир Појас Синџири Жан Синџири Сребро Keychain со Двата Краја Hummer Clasps Копчиња, Паричник, Фармерки Панталони Појас Јамка Чанта

Soqal 3 Еез Панталона Синџири Џеб Синџир Појас Синџири Жан Синџири Сребро Keychain со Двата Краја Hummer Clasps

DEN 2340.00

Износ
Во продавницата.

Функционална : Паричникот синџир,чанта синџир за снабдување,панталони синџир.Висок квалитет на ткаенина и деликатна изработка.Тоа зрачи од сите правци и дефинитивно ќе привлече многу внимание.Тоа може да биде за Мажи или Жени, одличен подарок за некој како кул и модата.Функционална : Паричникот синџир,чанта синџир за снабдување,панталони синџир.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите